"Sojusz Dark Lords"

TRAVIAN


  • Index
  •  » Deff
  •  » dlaczego tak mało osób wysłało deffa

#1 2008-01-18 11:32:13

rafcio286

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-11
Posty: 12
Punktów :   

dlaczego tak mało osób wysłało deffa

Nie wiem co jest ale tak być niemoże że jeden gościu położył cały nasz sojusz, rozwalił całego naszego deffa.  Dlaczego tak mało osób wysłało jednostki? Ja wysłałem wszystko co miałem i wszystko straciłem. I kto poniesie tego konsekwencje? Proponuje połączyć sie z jakimś innym sojuszem, bo zostaniemy najlepszymi ale farmami.Co wy na to?

Offline

 

#2 2008-01-18 12:02:21

Nika

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-12-20
Posty: 31
Punktów :   

Re: dlaczego tak mało osób wysłało deffa

Mam inny pomysl...
Osoby ktore nie wyslaly jednostek wyleca z sojuszu. Kolejnej szansy im nie dam. Ile mozna prosic, przypominac...

Offline

 

#3 2008-01-18 13:11:28

xigerus

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-20
Posty: 35
Punktów :   

Re: dlaczego tak mało osób wysłało deffa

bo widzisz rafcio to jest tak że jedni wiedzą co to gra strategiczna, co to sojusz czy klan, po co się coś planuje, drudzy zaś ciągle żyją w epoce war craft 1  single player...
cóż nic z tym nie zrobisz poprostu grają chyba w to bo taka moda nastała nie zastanawiając sie nad sensem tej gry... co do deffika to juz mi sie nawet pisac nie chce... a taksie niektorzy chwalili ile to woja mogą posłać... ehh

Offline

 

#4 2008-01-18 14:29:33

Kitana

Moderator

Zarejestrowany: 2007-12-20
Posty: 18
Punktów :   

Re: dlaczego tak mało osób wysłało deffa

No tak ..nie ma co ukrywać, ze wczorajszy deff był jeszcze większą porażką niż ten u mnie ... I popieran decyzję o wyleceniu paru osób do Akademii Tylko teraz musimy wzmożyć rekrutacje aby sie trochę podciągnąć .

Offline

 

#5 2008-01-18 21:58:11

arielangel

włóczykij pospolity.

5781817
Skąd: Bytom.
Zarejestrowany: 2008-01-05
Posty: 27
Punktów :   

Re: dlaczego tak mało osób wysłało deffa

mój problem polega na tym, że większość jednostek deff  mam produkowanych w arkadii, która jest ciągle atakowana, więc siedzą w oazie 17 godzin od stolicy, i zawrócenie ich oraz wysłanie w ciągu 24 godzin graniczy z cudem;/ też mnie to wkurza, liczę na to że będę mogła się w końcu gdzieś bliżej wykazać. ;/

Offline

 
  • Index
  •  » Deff
  •  » dlaczego tak mało osób wysłało deffa

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kyuubinaruto.pun.pl www.bhp.pun.pl www.1czs2.pun.pl www.misticsoul.pun.pl www.miniwwe.pun.pl